Кошик 3

ПРО БОЛГАН ГЛОБАЛ

Україна

Якість. Розмаїття. Досягнення. Три слова, які справді визначають світогляд Болган Глобалс. Ми являємось молодою компанією яка вже зарекомендувала себе як одна з провідних дистриб’юторів товарів повсякденного попиту по всій Україні.

Цілі та функції Болган Глобалс найбільш добре визначені нашим баченням і метою досліджувати нові області, це відображає наше розуміння чому компанія існує, і які основні принципи є найбільш важливими для нас.

Ми також маємо чітке уявлення успішного майбутнього, яке ми маємо намір створити для нашої компанії, суб-дистриб’юторів та клієнтів з метою створення можливості для кожного з нас вдосконалюватися і рости в захоплюючій та пізнавальній атмосфері, керуючись нашими принципами, ми вимагаємо порядності в роботі у будь-яких ситуаціях, беручи на себе ініціативу вирішувати проблеми з креативністю та інтелектом, при цьому постійно використовуючи високі технології.

композиція 77
5

 Сьогодні, як один з найбільш динамічно розвиваючих підприємств в Україні, ми постійно розширюємо нові напрямки діяльності. Очолюючи керівництво командою з  кращих професіоналів у відповідних областях та  постійної практики для забезпечення кращої системи якості, ми прагнемо бути кращими.

Асортимент першокласної продукції дійсно різноманітний: антисептичний крем Боро Плюс, знеболюючі мазі, креми для обличчя і тіла, масла і різноманітні шампуні та протизастудні мазі.

Наше бачення: подолання розриву між людьми і якісною продукцією, інновації в різних сферах нашої діяльності.

Про нас

КОНТАКТИ